Members

Javni sektor

Gospodarski sektor

Civilni sektor

Pridruženi članovi

Javni sektor

Gospodarski sektor

Civilni sektor

Pridruženi članovi

Javni sektor

1. OPĆINA BELICA
2. GRAD ČAKOVEC
3. OPĆINA DEKANOVEC
4. OPĆINA DOMAŠINEC
5. OPĆINA GORNJI MIHALJEVEC
6. OPĆINA MALA SUBOTICA
7. GRAD MURSKO SREDIŠĆE
8. OPĆINA NEDELIŠĆE
9. OPĆINA PODTUREN
10. OPĆINA PRIBISLAVEC
11. OPĆINA SELNICA
12. OPĆINA STRAHONINEC
13. OPĆINA SVETI JURAJ NA BREGU
14. OPĆINA SVETI MARTIN NA MURI
15. OPĆINA ŠENKOVEC
16. OPĆINA ŠTRIGOVA
17. OPĆINA VRATIŠINEC
18. JU MEĐIMURSKA PRIRODA
19. DJEČJI VRTIĆ ZVONČIĆ
20. TZO NEDELIŠĆE
21. OSNOVNA ŠKOLA PODTUREN
22. OSNOVNA ŠKOLA SVETI MARTIN NA MURI
23. TZO SVETI MARTIN NA MURI
24. TZO ŠTRIGOVA
25. TZ MEĐIMURSKE ŽUPANIJE
26. OSNOVNA ŠKOLA KURŠANEC

Gospodarski sektor

1. OPG OBADIĆ IVAN
2. OPG IGOR HRUSTEK
3. POLJOPOSAVEC D.O.O.
4. TOROID D.O.O.
5. HR-KONCEPT D.O.O.
6. OPG PRELOŽNJAK CHRISTIAN
7. OPG VUGRINEC ŽELJKO
8. OPG RAJKA ČEKUNEC
9. EKO – PROTEKT J.D.O.O.
10. ČALOPEK STROJARSTVO D.O.O.
11. AUTOKLUB NEDELIŠĆE D.O.O.
12. BAČVARIJA SRNEC
13. C JUNIOR D.O.O.
14. ELEKTRO NOVAK
15. OPG SAKAČ DIJANA
16. OPG PROKEŠ EMA
17. OPG GORDANA BURELA
18. MANOX D.O.O.
19. OPG FEGEŠ KRISTIJAN
20. OPG LUNA
21. MESAP D.O.O.

22. OPG MIRJANA BIBER
23. CE-PRODUKT
24. OPG SRŠAN
25. OPG PINTARIĆ GORAN
26. SOPG MARIJA ŠOŠTARIĆ
27. VINSKA KUĆA “DVANAJŠČAK-KOZOL”
28. MALO SELO D.O.O.
29. ACCREDO D.O.O.
30. SOLEBA J.D.O.O.
31. OPG I USLUGE GRAĐ.MEH. “HORVAT”
32. OPG MARIJAN HREN
33. OPG MOHOKOS, LAJTMAN BISERKA
34. OPG VJERAN DOLENČIĆ
35. OPG VESNA BRANILOVIĆ
36. HERBARIA
37. SOPG ZLATKO NOVINIĆ
38. TERME SVETI MARTIN
39. OPG DOBRANIĆ MLADEN
40. SLAMNATI KROV D.O.O.
41. OPG IVAN CAR
42. VINARIJA ŠTAMPAR

43. OPG ZLATKO NOVAK
44. UGOSTITELJSKI OBRT “ORIJENT”
45. OPG ANTON KOJTER
46. VINOGRADARSTVO I PODRUMARSTVO BRANIMIR JAKOPIĆ
47. OPG NENAD PREINER
48. OPG ANTUN ZADRAVEC
49. OPG MLADEN NOVAK
50. OPG KARLO HORVAT
51. OBRT TRUE COLORS
52. SOPG DANIEL VINKO
53. VUGICA – AMG j.d.o.o.
54. OPG HORVAT IVANKA
55. SOPG DAVOR PETRIČEVIĆ
56. OPG LESJAK DARIO
57. SCRIBO PR J.D.O.O.
58. OPG ŽELJKO TRUPKOVIĆ
59. OPG SARAČ NEDIN
60. OPG HORVAT DRAŽEN

Civilni sektor

1. DVD TURČIŠĆE
2. DVD PRESEKA
3. DRUŠTVO “HORTUS CROATIAE”
4. EKOLOŠKA ORGANIZACIJA LIPA
5. LOVAČKO DRUŠTVO SRNJAK MACINEC
6. KUU SELJAČKA SLOGA NEDELIŠĆE
7. UDRUGA MAŽORETKINJE NEDELIŠĆA
8. PZ JOSIP VRHOVSKI
9. EKOLOŠKA UDRUGA PLATANA NEDELIŠĆE
10. UDRUGA “MEĐIMURSKA GRUDA”
11. DVD DUNJKOVEC
12. UDRUGA ZA AUTIZAM POGLED
13. DIJANA POSAVEC
14. DRAGUTIN ČEKUNEC
15. KATARINA CEILINGER
16. ŠTEFANIJA FILIPIĆ
17. JOSIP POSAVEC
18. MARKO MARCIUŠ
19. SNJEŽANA ZORKOVIĆ
20. DVD SELNICA
21. BISERKA LAJTMAN
22. STRELJAČKI KLUB STRAHONINEC
23. KUD STRAHONINEC
24. UDRUGA ŽENA STRAHONINEC
25. UDRUGA “CREATIVE”
26. UDRUGA OBOLJELIH OD CELIJAKIJE SZ HRVATSKE
27. LEA KRIŠTOFIĆ
28. DRAŽENKA NOVAK
29. ŠAHOVSKI KLUB STRIDON
30. UDRUGA “FRKANOVČANI”
31. UDRUGA MLADIH FORESTLAND
32. UDRUGA ŽENA “BREZA” BREZJE
33. BK MURA AVANTURA
34. NK POLET

35. HKUU “SVETI MARTIN”
36. UVVP SV. MARTIN NA MURI
37. KUD “SVETA JELENA” ŠENKOVEC
38. KUD SV. JERONIM ŠTRIGOVA
39. ANA SRNEC
40. SANJA KRIŠTOFIĆ
41. UDRUGA PČELARA MŽ ”AGACIJA”
42. UDRUGA TURISTIČKIH VODIĆA I PRATITELJA MEĐIMURJA
43. OLDTIMER KLUB MEĐIMURJE
44. UDRUGA ŠUMOPOSJEDNIKA ”JEGNJED”
45. MARINA KOLAR
46. UDRUGA BIOVRT
47. DRUŠTVO ZA BIODINAMIKU DUGA
48. MSSR “SPORT ZA SVE”
49. TATJANA ŠARDI
50. MLADI INFORMATIČARI STRAHONINEC

Pridruženi članovi

Javni sektor

1. CENTAR DR. RUDOLFA STEINERA

Gospodarski sektor

1. OPG FRIŠČIĆ IVAN
2. OPG AMALKA VUKELIĆ

Javni sektor

1. OPĆINA BELICA
2. GRAD ČAKOVEC
3. OPĆINA DEKANOVEC
4. OPĆINA DOMAŠINEC
5. OPĆINA GORNJI MIHALJEVEC
6. OPĆINA MALA SUBOTICA
7. GRAD MURSKO SREDIŠĆE
8. OPĆINA NEDELIŠĆE
9. OPĆINA PODTUREN
10. OPĆINA PRIBISLAVEC
11. OPĆINA SELNICA
12. OPĆINA STRAHONINEC
13. OPĆINA SVETI JURAJ NA BREGU
14. OPĆINA SVETI MARTIN NA MURI
15. OPĆINA ŠENKOVEC
16. OPĆINA ŠTRIGOVA
17. OPĆINA VRATIŠINEC
18. JU MEĐIMURSKA PRIRODA
19. DJEČJI VRTIĆ ZVONČIĆ
20. TZO NEDELIŠĆE
21. OSNOVNA ŠKOLA PODTUREN
22. OSNOVNA ŠKOLA SVETI MARTIN NA MURI
23. TZO SVETI MARTIN NA MURI
24. TZO ŠTRIGOVA
25. TZ MEĐIMURSKE ŽUPANIJE
26. OSNOVNA ŠKOLA KURŠANEC

Gospodarski sektor

1. OPG OBADIĆ IVAN
2. OPG IGOR HRUSTEK
3. POLJOPOSAVEC D.O.O.
4. TOROID D.O.O.
5. HR-KONCEPT D.O.O.
6. OPG PRELOŽNJAK CHRISTIAN
7. OPG VUGRINEC ŽELJKO
8. OPG RAJKA ČEKUNEC
9. EKO – PROTEKT J.D.O.O.
10. ČALOPEK STROJARSTVO D.O.O.
11. AUTOKLUB NEDELIŠĆE D.O.O.
12. BAČVARIJA SRNEC
13. C JUNIOR D.O.O.
14. ELEKTRO NOVAK
15. OPG SAKAČ DIJANA
16. OPG PROKEŠ EMA
17. OPG GORDANA BURELA
18. MANOX D.O.O.
19. OPG FEGEŠ KRISTIJAN
20. OPG LUNA
21. MESAP D.O.O.
22. OPG MIRJANA BIBER
23. CE-PRODUKT
24. OPG SRŠAN
25. OPG PINTARIĆ GORAN
26. SOPG MARIJA ŠOŠTARIĆ
27. VINSKA KUĆA “DVANAJŠČAK-KOZOL”
28. MALO SELO D.O.O.
29. ACCREDO D.O.O.
30. SOLEBA J.D.O.O.
31. OPG I USLUGE GRAĐ.MEH. “HORVAT”
32. OPG MARIJAN HREN
33. OPG MOHOKOS, LAJTMAN BISERKA
34. OPG VJERAN DOLENČIĆ
35. OPG VESNA BRANILOVIĆ
36. HERBARIA
37. SOPG ZLATKO NOVINIĆ
38. TERME SVETI MARTIN
39. OPG RADENKO HAŽIĆ
40. OPG DOBRANIĆ MLADEN
41. SLAMNATI KROV D.O.O.
42. OPG IVAN CAR
43. VINARIJA ŠTAMPAR
44. OPG ZLATKO NOVAK
45. UGOSTITELJSKI OBRT “ORIJENT”
46. OPG ANTON KOJTER
47. VINOGRADARSTVO I PODRUMARSTVO BRANIMIR JAKOPIĆ
48. OPG NENAD PREINER
49. OPG ANTUN ZADRAVEC
50. OPG MLADEN NOVAK
51. OPG KARLO HORVAT
52. OBRT TRUE COLORS
53. SOPG DANIEL VINKO
54. VUGICA – AMG j.d.o.o.
55. OPG HORVAT IVANKA
56. SOPG DAVOR PETRIČEVIĆ
56. OPG LESJAK DARIO
57. SCRIBO PR J.D.O.O.
58. OPG ŽELJKO TRUPKOVIĆ
59. OPG SARAČ NEDIN
60. OPG HORVAT DRAŽEN

Civilni sektor

1. DVD TURČIŠĆE
2. DVD PRESEKA
3. DRUŠTVO “HORTUS CROATIAE”
4. EKOLOŠKA ORGANIZACIJA LIPA
5. LOVAČKO DRUŠTVO SRNJAK MACINEC
6. KUU SELJAČKA SLOGA NEDELIŠĆE
7. UDRUGA MAŽORETKINJE NEDELIŠĆA
8. PZ JOSIP VRHOVSKI
9. EKOLOŠKA UDRUGA PLATANA NEDELIŠĆE
10. UDRUGA “MEĐIMURSKA GRUDA”
11. DVD DUNJKOVEC
12. UDRUGA ZA AUTIZAM POGLED
13. DIJANA POSAVEC
14. DRAGUTIN ČEKUNEC
15. KATARINA CEILINGER
16. ŠTEFANIJA FILIPIĆ
17. JOSIP POSAVEC
18. MARKO MARCIUŠ
19. SNJEŽANA ZORKOVIĆ
20. DVD SELNICA
21. BISERKA LAJTMAN
22. STRELJAČKI KLUB STRAHONINEC
23. KUD STRAHONINEC
24. UDRUGA ŽENA STRAHONINEC
25. UDRUGA “CREATIVE”
26. UDRUGA OBOLJELIH OD CELIJAKIJE SZ HRVATSKE
27. LEA KRIŠTOFIĆ
28. DRAŽENKA NOVAK
29. ŠAHOVSKI KLUB STRIDON
30. UDRUGA “FRKANOVČANI”
31. UDRUGA MLADIH FORESTLAND
32. UDRUGA ŽENA “BREZA” BREZJE
33. BK MURA AVANTURA
34. NK POLET
35. HKUU “SVETI MARTIN”
36. UVVP SV. MARTIN NA MURI
37. KUD “SVETA JELENA” ŠENKOVEC
38. KUD SV. JERONIM ŠTRIGOVA
39. ANA SRNEC
40. SANJA KRIŠTOFIĆ
41. UDRUGA PČELARA MŽ ”AGACIJA”
42. UDRUGA TURISTIČKIH VODIĆA I PRATITELJA MEĐIMURJA
43. OLDTIMER KLUB MEĐIMURJE
44. UDRUGA ŠUMOPOSJEDNIKA ”JEGNJED”
45. MARINA KOLAR
46. UDRUGA BIOVRT
47. DRUŠTVO ZA BIODINAMIKU DUGA
48. MSSR “SPORT ZA SVE”
49. TATJANA ŠARDI
50. MLADI INFORMATIČARI STRAHONINEC

Pridruženi članovi

Javni sektor

1. CENTAR DR. RUDOLFA STEINERA

Gospodarski sektor

1. OPG FRIŠČIĆ IVAN
2. OPG AMALKA VUKELIĆ